کانون پرورش خلاقیت کودکان دانام با همکاری مرکز رشد دهدشت و نهاد کتابخانه های عمومی برگزار میکند.

رایگانبا پیشرفت  روز افزون فناوری و اطلاعات، آنچه بیش از پیش  مورد نیاز جامعه است هدایت درست نیروی  انسانی خصوصا نسل جدید می باشد، نسلی  که با هوش و ذکاوتی چشمگیر، در آینده پا به عرصه های وسیع اجتماعی، علمی، فرهنگی و امثالهم خواهند گذاشت. در پی اهمیت این موضوع، ضرورت وجود دوره ای پرورشی جهت تقویت انواع هوش های هیجانی، فضایی و امثال آن و  آشنایی صحیح کودکان ابتدا با خود و سپس برخی مفاهیم فرهنگی و اجتماعی همچون حفاظت از محیط زیست و معضل زباله و امثالهم در قالب یادگیری مهارت ها و آفرینش های هنری، در شهر دهدشت کاملا احساس می شود.

لذا کانون شکوفایی و خلاقیت کودکان دانام با همکاری مرکز رشد دهدشت و نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان، دوره ی تابستانه ای با هدف دسترسی به آشنایی کودکان با مباحث گوناگون شناختی، فرهنگی اجتماعی زیست محیطی، تقویت انواع هوش های هیجانی، تصویری فضایی، کلامی زبانی و طبیعت گرا و هدایت ذوق و هنر کودکان در مسیر درست و خلاق به دور از روش های کپی برداری مرسوم و تقویت نیروی خلاقه آنها را برگزار میکند.

این دوره به صورت دو روز در هفته، در قالب های نقاشی خلاق، دست ورزی،بازی سازی، قصه گویی و تقویت مهارت های ارتباطی  موضوعات شناختی،  فرهنگی اجتماعی و زیست محیطی در قالب های هنری برگزار می گردد.

علاقمندان میتوانند جهت استفاده از این دوره هم اکنون ثبت نام کنند.

 

 

 ۱۴۰۳-۰۴-۱۲

 ۱۴۰۳-۰۵-۳۱

 ۱۴۰۳-۰۴-۱۹

 مهلت ثبت نام پایان رسیده است .

ثبت نام جدید