اردوی علمی مهمانان توسعه (بازدید از شرکت های فناور مرکز رشد دهدشت)

رایگان

به منظور ایجاد انگیزه و ترغیب جوانان و نوجوانان شهرستان کهگیلویه، اردوی علمی با عنوان مهمانان توسعه جهت بازدید از دستاوردهای شرکت های منتخب مرکز رشد واحدهای فناور دهدشت برگزار می گردد. در این اردوی یک روزه جوانان و نوجوانان علاقمند مهمان شرکت ها ی فناوری خواهند بود که به مرحله ی تولید انبوه رسیده است. مهمانان داستان موفقیت آنها که پر از چالش ها و خاطرات شنیدنی است را از زبان مدیران عامل شرکت ها می شنوند. این اردو در یک جو صمیمی و در کارگاه های تولیدی این شرکت ها برگزار می گردد تا مخاطبین خروجی تلاش های همشهریان خود را از نزدیک ببینند و برای تبدیل ایده های خود به محصول قابل لمس یا خدمت تلاش کنند و از خدمات مرکز رشد دهدشت استفاده نمایند. 
مجریان برگزاری این رویداد سمن جوانان آتیه ساز هفت گنبد وابسته به اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت و همکاری  مرکز رشد  واحد های فناور دهدشت است.

علاقمندان میتوانند با مراجعه به لینک https://mrk.kbstp.ir/evt.do?show=79   اقدام به ثبت نام نمایند. زمان حرکت روز پنجشنبه 24 اسفند ماه راس ساعت 12می باشد. همچنین مکان حرکت دانشگاه آزاد دهدشت است.

 ۱۴۰۲-۱۲-۲۴

 ۱۴۰۲-۱۲-۲۴

 ۱۴۰۲-۱۲-۲۳

 مهلت ثبت نام پایان رسیده است .

ثبت نام جدید